Proharmonia Rezydencja Wellness w Lądku Zdroju

63 Views Comment Off
Proharmonia Rezydencja Wellness w Lądku Zdroju
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

rp_agroturystyka-6-300x225.jpgJeśli ktoś chce oderwać się na chwilę od codziennego pośpiechu powinien tu trafić. Hotel ten oferuje tak zwany Slow Life powolne życie bez pośpiechu; pobyt w takim miejscu doskonale wpływa na zdrowie, samopoczucie i wygląd gości.
Sam dom ma ponad sto lat i wybudowany był jako dom wypoczynkowy dla bogatej niemieckiej rodziny i znany był kiedyś jako Villa Barbara.
ProHarmonia ma podpisane umowy z Uzdrowiskiem, dzięki czemu goście mogą w pełni korzystać z dobrodziejstw kąpieli leczniczych (źródła siarczkowo-fluorkowe doskonale wpływające na ludzi przemęczonych i przepracowanych).
Jadłospis oferowany w tym hotelu opiera się na ekologicznych produktach pochodzących z tego regionu (kucharze rezydencji sami pieką chleb i ciasta z ekologicznej mąki). Co miesiąc przez jeden tydzień jest tu prowadzona kuchnia makrobiotyczna, która przyczynia się do oczyszczenia i harmonii w organizmie.
W hotelu jest także wspaniale urządzone SPA, które oferuje zabiegi włoskiej firmy Vitalis łączącej nowoczesne technologie z medycyną ludową i antycznymi mądrościami starożytnych kultur.

Inne wpisy o podróżach i turystyce:

In : Rekreacja

About the author

Related Articles

Kontakt do nas:
Emailadmin[malpa]celonpharma.com.pl
Tel(037) 487 36 11
MiastoKędzierzyn-Koźle
PaństwoPolska
Ankieta:

Czy Kędzierzyn-Koźle to dobry kierunek na wakacje czy urlop?

View Results

Loading ... Loading ...
Nowe komentarze:
Podobne teksty: