Turystyka w Polsce – dokąd jechać?

81 Views Comment Off
Turystyka w Polsce – dokąd jechać?
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

urlop (8)Turystyka w Polsce jest dla wielu doskonałym sposobem na krótkie wyjazdy weekendowe, jak i na wyjazdy wakacyjne. Szczególnie w wakacje doskonale widać, że są takie regiony w kraju, do których turyści chętnie wyjeżdżają. Dokąd zatem jeżdżą Polacy?

Szczególnie w wakacje popularne są kurorty nad Morzem Bałtyckim. Łeba, Hel, Międzyzdroje czy Kołobrzeg to jedynie kilka największych miast, do których prowadzi chęć wakacyjnego odpoczynku. Oprócz morza turystów można także spotkać w górach, przy czym o ile Tatry są popularne głównie w sezonie zimowym, o tyle Bieszczady czy Karkonosze są równie chętnie wybierane także latem ze względu na rozbudowaną infrastrukturę oraz liczne ścieżki rowerowe oraz piesze.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku miejscem idealnym będą jeziora mazurskie, które umożliwiają żeglowanie. Popularne są również wycieczki organizowane jako spływy kajakowe np. po Krutyni. Ten rodzaj wypoczynku jest jednak skierowany do osób, które w przeszłości miały już do czynienia z takim rodzajem aktywności.

Inne wpisy o podróżach i turystyce:

In : Hobby

About the author

Related Articles

Kontakt do nas:
Emailadmin[malpa]celonpharma.com.pl
Tel(037) 487 36 11
MiastoKędzierzyn-Koźle
PaństwoPolska
Ankieta:

Czy Kędzierzyn-Koźle to dobry kierunek na wakacje czy urlop?

View Results

Loading ... Loading ...
Nowe komentarze:
Podobne teksty: